BQLZR 1pc 3590S-2-103L Precision Adjustable Potentiometer 10K ohm for Electric Devices
促销 售罄
Features:
1. Dimensions: about 40mm (1.57inch) width about 26mm (1.02inch) diameter about 22mm (0.87inch) shaft diameter about 6mm (0.24inch)
Material: Plastic & Metal
Color: Blue
Size: 40 x 26 x 22mm 1.57 x 1.02 x 0.87inch(HxWxD)
Shaft Diameter: 6mm/ 0.24inch